Навігація в застосунку

Коли застосунок запущено, можна скористатися меню навігації та параметрами переміщення назад і вперед для навігації в застосунку.

Меню навігації надається застосунком. Ви можете зайти в нього, торкнувшись піктограми списку меню у верхньому лівому куті під заголовком. Ця піктограма дозволяє знаходити екрани в застосунку й перемикатись між ними.

Завершивши навігацію за допомогою відповідного меню, можна скористатися параметрами переміщення назад і вперед у нижньому колонтитулі. Ці параметри дозволяють повернутися до попередніх екранів у застосунку, які ви відвідали, і переміщуватися вперед по тим самим екранам.

За використання зворотного переходу в застосунку для переходу до іншого застосунку або при виборі нового застосунку вмісту можна скористатися піктограмою нещодавно переглянутих застосунків, щоб побачити, в які з них ви нещодавно заходили. У цьому розділі можна вибирати, переходити до застосунків або закривати їх (скориставшись піктограмою x або провівши пальцем ліворуч).

Якщо у будь-який момент вам потрібно буде повернутися до екрана домашньої сторінки застосунку, можна вибрати піктограму домашньої сторінки у верхньому лівому куті заголовка.