Використання фільтрів, сортування та пошук із збереженим фільтром

Параметри фільтрів, сортування та пошуку можна використовувати окремо або разом, для відображення певних сторінок у каталозі в певному порядку.

Якщо застосовано фільтр або запит пошуку, подання змінюється на подання списку, де відображено результати. Застосовані активні фільтри та запити пошуку відображено вище списку. Ці фільтри можна видалити, вибравши параметр Очистити всі після фільтрів, або клацнувши піктограму «Видалити» (X) для певного фільтру.

У цій таблиці наведено параметри фільтрації, сортування та пошуку:

Параметр Опис
Пошук Поле пошуку доступне у рядку назви каталогу сторінок. Можна виконувати пошук будь-якої частини назви сторінки, опису або тегу. Щоб виконати пошук, виконайте такі дії:
  1. Клацніть піктограму пошуку в рядку назви каталогу сторінок.
  2. Введіть текст для пошуку.
  3. Натисніть клавішу Enter, щоб розпочати пошук. Результати пошуку відображено в каталозі сторінок у поданні списку.
Категорія Виберіть категорію у фільтрі Категорія на боковій панелі каталогу сторінок, щоб відобразити цю категорію.
Власник Щоб відфільтрувати за власником, виберіть один з наступних параметрів:
  • Мої сторінки — щоб відобразити ваші сторінки.
  • Будь-який користувач — щоб відобразити усі сторінки.
  • Власник — щоб знайти сторінки, власником яких є інший користувач. Почніть вводити ім'я користувача в полі пошуку, розташованого нижче поля Власник. У полі пошуку буде відображено всі доступних користувачів, які відповідають умовам пошуку. Якщо вибрано користувача, список оновлюється на основі нового фільтра.
Примітка. 

Адміністратор може створити конфігурацію, яка забороняє використання фільтру Власник. У цьому випадку поле Власник недоступне.

Теги Можна фільтрувати за тегами, якщо вибрати доступний тег у поданні або додати тег у фільтрі тегів на боковій панелі.

Щоб додати тег, розпочніть введення тексту тегу в полі пошуку в розділі «Теги». У полі пошуку буде відображено рекомендовані варіанти. Виберіть один із рекомендованих варіантів, щоб додати його як фільтр.

Якщо потрібний тег не відображено у списку рекомендованих варіантів, введіть текст у полі пошуку та клацніть піктограму «Додати» (+) поряд із полем пошуку, щоб застосувати його як фільтр тегів.

Тип Використовуйте фільтр Тип, щоб відобразити всі типи сторінок, наприклад, тільки опубліковані сторінки або тільки стандартні сторінки.
Примітка. 

Фільтр Тип доступний тільки, якщо увімкнено функцію стандартних сторінок.

Сортування За допомогою параметра Сортування контролюється порядок відображення сторінок. Можна сортувати за назвою та відображати найновіші або найстаріші сторінки першими. Параметр Сортування доступний тільки у поданні списку, тому фільтр або критерії пошуку необхідно додати перед сортуванням.
Зберегти фільтр Коли виконується збереження фільтра, зберігаються всі застосовані фільтри, запити пошуку та порядок сортування, щоб їх можна було швидко застосувати знову. Збережений фільтр завжди доступний у розкривному списку Мої фільтри в рядку назви. Якщо збережених фільтрів немає, розкривний список не відображається.