Використання фільтрів, сортування та пошук із збереженим фільтром

Параметри фільтрів, сортування та пошуку можна використовувати окремо або разом, для відображення певних віджетів у каталозі в певному порядку.

Якщо застосовано фільтр або запит пошуку, подання змінюється на подання списку, де відображено результати. Застосовані активні фільтри та запити пошуку відображено вище списку. Ці фільтри можна видалити, вибравши параметр Очистити всі після фільтрів, або клацнувши піктограму «Видалити» (X) для певного фільтру.

У цій таблиці наведено параметри фільтрації, сортування та пошуку:

Параметр Опис
Пошук Поле пошуку доступне в рядку назви каталогу віджета. Можна виконувати пошук будь-якої частини назви віджета, опису або тегу. Щоб виконати пошук, виконайте такі дії:
  1. Клацніть піктограму пошуку в рядку назви каталогу віджетів.
  2. Введіть текст для пошуку.
  3. Натисніть клавішу Enter, щоб розпочати пошук. Результати пошуку відображено в каталозі віджетів у поданні списку.
Категорія Виберіть категорію у фільтрі Категорія у боковій панелі каталогу віджетів, щоб відобразити цю категорію.
Застосунок У розкривному списку Застосунок можна фільтрувати на основі залежності застосунку. Клацніть піктограму розкривного списку та виберіть застосунок, клацнувши його або натиснувши клавішу Enter. Список оновлюється на основі знайдених результатів.
Власник Щоб відфільтрувати за власником, виберіть один з наступних параметрів:
  • Мої віджети — щоб відобразити ваші віджети.
  • Будь-який користувач — щоб відобразити усі віджети.
  • Власник — щоб знайти віджети, власником яких є інший користувач. Почніть вводити ім'я користувача в полі пошуку, розташованого нижче поля Власник. У полі пошуку буде відображено всі доступних користувачів, які відповідають умовам пошуку. Якщо вибрано користувача, список оновлюється на основі нового фільтра.
Примітка. 

Адміністратор може створити конфігурацію, яка забороняє використання фільтру Власник. У цьому випадку поле Власник недоступне.

Теги Можна фільтрувати за тегами, якщо вибрати доступний тег у поданні або додати тег у фільтрі тегів на боковій панелі.

Щоб додати тег, розпочніть введення тексту тегу в полі пошуку в розділі «Теги». У полі пошуку буде відображено рекомендовані варіанти. Виберіть один із рекомендованих варіантів, щоб додати його як фільтр.

Якщо потрібний тег не відображено у списку рекомендованих варіантів, введіть текст у полі пошуку та клацніть піктограму «Додати» (+) поряд із полем пошуку, щоб застосувати його як фільтр тегів.

Тип Використовуйте фільтр Тип, щоб відобразити всі типи віджетів, наприклад, тільки опубліковані віджети або тільки стандартні віджети.
Сортування За допомогою параметра Сортування контролюється порядок відображення віджетів. Можна сортувати за назвою та відображати найновіші або найстаріші віджети першими. Параметр Сортування доступний тільки у поданні списку, тому фільтр або критерії пошуку необхідно додати перед сортуванням.
Зберегти фільтр Коли виконується збереження фільтра, зберігаються всі застосовані фільтри, запити пошуку та порядок сортування, щоб їх можна було швидко застосувати знову. Збережений фільтр завжди доступний у розкривному списку Мої фільтри в рядку назви. Якщо збережених фільтрів немає, розкривний список не відображається.