Віджет «Сигнали»

Можна додати віджет «Сигнали» з каталогу віджетів до вашої домашньої сторінки.

Також можна використовувати віджет «Сигнали» в Infor GO. Для кращої роботи рекомендуємо налаштувати для параметра Переглядати та публікувати віджети в Infor GO значення Так в інструменті адміністрування Homepages. Це гарантує внесення віджета «Сигнали» в Infor GO в параметр меню Homepages > Віджети та можливість його додавання до розділу «Улюблені» в застосунку для мобільних пристроїв Infor GO.

Скористайтесь віджетом «Сигнали» для створення користувацьких моніторів на основі шаблонів сигналів з ION Desk. У сигналі можна вибрати шаблон для бізнес-документа, наприклад замовлення клієнта, визначити умови для даних у цьому документі та список розсилки для оповіщення, що створюється у випадку дотримання умов.

Створення шаблонів сигналів, а також керування ними здійснюються в ION Desk. Адміністратор компанії може зв’язати шаблони сигналів із ролями безпеки, щоб визначити авторизації для кожного шаблону. Керування сигналами віджета «Сигнали» та застосунку для мобільних пристроїв «Сигнали», створеними користувачами, здійснюється в ION Desk. Щоб отримати докладні відомості, див. Посібник користувача Infor ION Desk.

Віджет «Сигнали» відображає пусте подання під час першого використання. Клацніть піктограму плюс (+) на панелі інструментів, щоб створити новий сигнал. Якщо для цього середовища вже створено сигнали у застосунку для мобільних пристроїв «Сигнали», вони відображатимуться й у віджеті «Сигнали».

Віджет «Сигнали» відображає список сигналів та їх стан. Щодо кожного сигналу, залежно від його стану, можна здійснити такі дії, як запуск та скасування виконання або перегляд відомостей про сигнал.

У поданні списку доступні наведені далі функції.

  • Здійсніть пошук рядка, який міститься в імені сигналу, імені шаблону або повідомленні оповіщення, визначених у відомостях про сигнал.
  • Натисніть Оновити, щоб надіслати запит на оновлення списку сигналів.
  • Відфільтруйте список за станом сигналів. Доступні такі параметри: Всі, Активні, Чернетка, Завершено та Зупинено.
  • Виберіть декілька сигналів з однаковим станом та застосуйте до них спільну дію. Наприклад, виберіть декілька активних сигналів і зупиніть їх.
  • Можна здійснити різні дії щодо кожного сигналу залежно від його стану, наприклад:
    • Використати повторно визначення сигналу для створення нового сигналу з такими самими відомостями.
    • Зупинити активні сигнали.
    • Видалити неактивні сигнали.
    • Клацніть елемент сигналу у списку сигналів, щоб відкрити панель накладання з інформацією про сигнали.
  • Клацніть піктограму плюса (+) на панелі інструментів подання списку, щоб відкрити майстер створення сигналів.

При перегляді відомостей про сигнал відображається зведення властивостей сигналу, якщо його запущено. Для сигналу у стані Чернетка або при створенні нового сигналу відображатиметься майстер створення сигналів.

Майстер створення сигналів запропонує пройти наступні етапи:

  • Шаблон. Знайдіть або виберіть один із доступних шаблонів.
  • Умови. Натисніть кнопку Додати умову, щоб вибрати атрибути документа, для якого потрібно додати умови. Для кожного вибраного атрибута потрібно вказати оператор порівняння та значення відповідно до типу даних атрибута. Якщо додається декілька умов, вони об’єднуються за допомогою логічного об’єкта ТА. Сигнал активується, якщо всі умови виконано.
  • Відомості. Можна редагувати ім’я сигналу та вказати відомості для оповіщення, створеного цією конфігурацією сигналу. Зазначте ці відомості.
    • Ім’я. Підтвердження або редагування імені сигналу.
    • Повідомлення. Введення повідомлення для оповіщення, яке потрібно створити. Клацніть піктограму плюса (+), щоб переглянути список атрибутів документа. Якщо вставити одне з імен атрибута у повідомлення про оповіщення, воно вважатиметься покажчиком місця заповнення та замінюватиметься на значення атрибута з документа на час створення оповіщення.
    • Категорія. Також можна вказати ім’я категорії для оповіщення у форматі текстового рядка, наприклад: Важливо, Тест. Ця категорія використовується для фільтрування списку оповіщень. Клацніть піктограму плюса (+), щоб додати покажчики місця заповнення в якості категорії.
    • Показати у вмісті. Разом з атрибутами документа, що використовуються в повідомленні про оповіщення, можна вибрати декілька атрибутів і включити їх до відомостей про оповіщення.
    • Час життя. Виберіть один із доступних параметрів для запуску сигналу. Мінімальне значення складає 1 день, а максимальне — один місяць від моменту запуску сигналу. Якщо протягом часу життя сигналу не отримано жодного документа, що відповідає зазначеній умові, сигнал переводиться у стан Термін дії минув та припиняє оцінювати нові документи.
    • Надіслати оповіщення в повідомленні електронної пошти. Встановіть цей прапорець, якщо користувачі, що отримують оповіщення, створене цим сигналом, також мають отримувати сповіщення електронною поштою.
  • Додати користувачів. За промовчанням оповіщення надсилається користувачеві, який створив сигнал. Можна редагувати список розсилки, додавати та видаляти користувачів або групи, вибрані в розділі Керування користувачами Infor Ming.le.
  • Зведення. На цьому екрані можна переглянути зведення по всіх введених властивостях сигналу. Помилки, що мали місце на попередніх етапах роботи майстра, відображатимуться на екрані Зведення. Можна клацнути будь-яку властивість або текст помилки, щоб перейти до попереднього етапу в майстрі та відредагувати цю інформацію.

Щоб здійснити вихід із майстра створення сигналів, виконайте одну з перелічених нижче дій.

  • Натисніть кнопку Зберегти, а потім — Закрити будь-коли. Буде створено новий сигнал у стані Чернетка. Можна відредагувати сигнал пізніше, повторно відкривши розділ відомостей про сигнал.
  • Натисніть кнопку Запустити на етапі створення зведення, якщо створення сигналу завершилося без помилок. Сигнал отримує стан Активний без можливості редагування.
  • Натисніть кнопку Закрити будь-коли. Якщо є незбережені зміни, вам буде запропоновано зберегти або скасувати їх.

Результатом роботи сигналів у стані Завершено є оповіщення, подібні до тих, що створені моніторами у модулі Event Management. Оповіщення можна переглянути у віджеті «Список оповіщень» або в застосунку Infor Inbox.

Сигнали настроюють бізнес-користувачі, які повинні відстежувати конкретну подію, що має відбутись за короткий проміжок часу. Не можна використовувати складні правила відстеження, такі як перевірка дати/часу, зміна значення, прострочений документ та багаторазове спрацьовування сигналів.

Для відстеження повторюваної або загальної події або використання складніших правил відстеження потрібно створити стандартне відстеження Event Management, що залишатиметься активним впродовж невизначеного часу. Щоб отримати докладні відомості про Event Management, див. Посібник користувача Infor ION Desk.