Змінення настройок сповіщень

Можна настроїти параметри керування сповіщеннями в Infor Ming.le в розділі «Настройки» на сторінці користувача. Сповіщення можуть надсилатися у застосунку Infor Ming.le або електронною поштою, якщо функцію електронної пошти активовано адміністратором. У цьому розділі знаходиться список подій, для яких можна отримувати сповіщення. Події складаються з отримання запиту користувача або отримання коментарів від користувача до інформації, якою ви поділилися.

Докладні відомості див. у розділі Докладно про сповіщення.

За промовчанням ви отримуєте сповіщення для всіх типів подій. Змінення настройок сповіщень у профілі користувача впливає на те:

  • які сповіщення відображено, якщо вибрано піктограму сповіщень та під час перегляду списку «Зведення сповіщень» та сторінки сповіщень;
  • які сповіщення надсилаються електронною поштою.

Усі сповіщення продовжують надходити на вашій сторінці інформаційного каналу.

Щоб змінити події, які активують сповіщення, виконайте такі дії:

  1. Клацніть піктограму профілю для відображення меню користувача.
  2. Виберіть меню Настройки користувача.
  3. Виберіть параметр Настройки сповіщень і запитів.
  4. Знайдіть розділ «Настройки сповіщень».
  5. Щоб вибрати дію, для якої необхідно отримувати сповіщення, увімкніть перемикач поряд з дією. Щоб припинити отримання сповіщень для дії, вимкніть перемикач. Для застосунку Infor Ming.le та електронної пошти відображено окремі перемикачі.
  6. По завершенні вибору, натисніть кнопку Зберегти.

Можна також отримувати електронне повідомлення зі зведенням дій, яке містить зведення результатів дій в оповіщеннях, завданнях, публікаціях та сповіщеннях. Можна настроїти частоту надсилання цього зведення.