Увімкнення режиму «Не на роботі»

Щоб увімкнути режим Не на роботі та вказати настройки делегування, виконайте такі дії:

 1. Клацніть піктограму профілю для відображення меню користувача.
 2. Виберіть меню Настройки користувача.
 3. Виберіть параметр Настройки режиму «Не на роботі».
 4. Увімкніть перемикач Дата і час початку, щоб указати дату та час початку автоматичного запуску режиму «Не на роботі». Якщо дату початку не вказано або вибрано дату в минулому, режим «Не на роботі» буде запущено негайно.
 5. Увімкніть перемикач Дата і час завершення, щоб указати дату і час завершення автоматичного завершення режиму «Не на роботі». Якщо дату завершення не вказано, режим Не на роботі залишається увімкненим доки не буде вимкнуто вручну.
 6. Для делегування дій представникам, увімкніть перемикач Скасувати призначення і делегувати призначені дії. Призначені вам дії буде автоматично позначено як «Непризначені» та правила делегування будуть застосовані на момент увімкнення режиму Не на роботі. Якщо цей перемикач не увімкнено, призначені дії не буде відображено для інших користувачів під час вашої відсутності.
 7. Переконайтеся, що принаймні одне правило делегування створено або є активним. Щоб редагувати правила делегування, виконайте вказані далі дії.
  1. Клацніть піктограму +, щоб створити нове правило делегування. Нове правило буде створено та відображено в кінці списку.
  2. Щоб вказати відомості нового правила, увімкніть перемикач Завдання або Оповіщення для створення більш конкретного правила, що застосовується тільки до оповіщень або завдань.
  3. Також можна вказати рядок в полі Містить. Можна залишити це поле незаповненим, тоді це правило застосовується до всіх дій вибраного типу. Під час застосування цього правила делегуються тільки оповіщення та завдання, які містять рядок, вказаний в цьому полі.
  4. Почніть вводити ім'я представника в полі Делегувати. Виберіть зі списку ім'я користувача.
  5. Увімкніть перемикач Активувати це правило, щоб вказати, що необхідно використовувати це правило делегування.
  6. Правила делегування буде застосовано за порядком визначення. Виберіть правило та використовуйте стрілки вниз та вгору для переміщення правила до іншого розташування в списку.
  7. Щоб видалити правило делегування, виберіть правило та клацніть піктограму X.
 8. Увімкніть перемикач Увімкнути режим «Не на роботі».
 9. Натисніть кнопку Зберегти.