Робота з верхньою областю навігації

У цій таблиці наведено доступні функції у верхній панелі навігації Infor Ming.le.
Функція Опис
Піктограма меню застосунку У верхній панелі навігації Infor Ming.le відображено піктограму меню застосунку. У цьому меню відображено панель піктограм застосунку, які ви можете переглядати та використовувати:
  • Емблема Infor — це перша піктограма ліворуч на верхній панелі навігації.
  • Праворуч від емблеми Infor відображено піктограму меню застосунку та ім'я застосунку, який ви наразі активно використовуєте.

Щоб змінити порядок піктограм, які відображено в меню застосунку, клацніть піктограму застосунку, яку необхідно перемістити. Натиснувши праву кнопку миші, перетягніть піктограму до нового розташування.

Піктограма меню профілю Клацніть, щоб отримати доступ до елементів Настройки адміністратора, Настройки користувача, Керування користувачами, Застосунки та авторизації, Довідка та Про програму, а також щоб вийти із сеансу Infor Ming.le.

Докладні відомості див. у розділі Робота з меню профілю.

Піктограма конверта Клацніть, щоб отримати доступ до елементів Inbox, Оповіщення, Завдання, Публікації, Сповіщення й Запити у стані очікування.
Поділитися Клацніть цю піктограму, щоб поділитися повідомленням у Infor Ming.le у верхній панелі навігації, закривати сторінку або використовуваний застосунок не потрібно. Піктограма Поділитися доступна тільки на сторінках, якими можна поділитися. У накладеній панелі «Поділитися» можна додати вкладення за допомогою функції Додати вкладення.
Закладка Клацніть піктограму «Закладка» для відображення накладеної панелі, яка містить перелічені далі елементи.
  • Додати цю сторінку до закладок.
  • Керування закладками.
  • Список усіх закладок.
Пошук Клацніть у рядку пошуку, введіть критерії пошуку та натисніть клавішу Enter для відображення сторінки пошуку з результатами.
Контекстні застосунки Панель Контекстні застосунки доступна на сторінках застосунків, у яких можна відображати контекстні застосунки. Контекстні застосунки не можна додавати на сторінку Infor Ming.le.

Докладні відомості про панель Контекстні застосунки див. у розділі Використання контекстних застосунків.