Початок роботи з Infor Ming.le

Infor Ming.le надає можливість співпраці та встановлення контакту з колегами та групами. На сторінці Infor Ming.le, ви можете настроїти ваш профіль, додати колег до списку контактів та приєднатися до груп.

 1. Спочатку завантажте зображення профілю. Ваше зображення користувача буде відображено вам та іншим користувачам в публікаціях, сповіщеннях та у вашому профілі. Ви можете змінити ваше зображення профілю у будь-який момент за допомогою змінення вашого профілю.

  Докладні відомості про передавання зображення профілю див. розділ Передавання зображення профілю.

 2. Далі виберіть користувача для встановлення контакту. Користувачі — це інші користувачі Infor Ming.le.

  Докладні відомості про користувачів див. у розділі Докладно про контакти.

  Після того, як контакт із користувачем установлено (запит на встановлення контакту надіслано та підтверджено цим користувачем), у вас є доступ до публікацій на сторінці інформаційного каналу користувача. Користувача також додано до списку ваших контактів, який відображено у лівій панелі контактів на сторінці Інформаційний канал активності. На сторінці Каталог відображено список користувачів, зареєстрованих у Infor Ming.le.

  Докладні відомості див. у розділі Встановлення контакту з користувачем.

 3. Нарешті, приєднайтеся до групи. Групи — це користувачі Infor Ming.le із загальними інтересами.

  Докладні відомості про групи див. у Докладно про групи.

Після того, як ви приєдналися до групи або додали користувача (запит на встановлення контакту має бути підтверджено користувачем, який отримує цей запит), ви можете переглянути сторінку вашого інформаційного каналу. У вас є доступ до сторінки вашого інформаційного каналу в будь-який момент, якщо вибрати вкладку Інформаційний канал активності у заголовку Infor Ming.le.