Пошук і фільтрація

Коли пошук здійснюється за допомогою рядка пошуку, Infor Search використовує стандартний аналізатор, щоб вивести результати пошуку для всіх вбудованих застосунків.

Щойно результати пошуку відобразяться на сторінці результатів пошуку, можна відфільтрувати їх за допомогою одного з наведених далі методів.

  • Вкладки застосунків

    Вкладки застосунків розташовані вгорі сторінки нижче рядка пошуку. На цих вкладках містяться всі застосунки, пов’язані з результатами пошуку.

    Вкладку Усі результати вибрано за промовчанням, але можна вибрати будь-яку іншу вкладку застосунку для відображення результатів лише для цього застосунку.

  • Фільтрувати за типом

    Розкривний список Фільтрувати за типом розташовується в правому верхньому кутку сторінки результатів пошуку нижче вкладок застосунків. Під час фільтрації за типом фільтрується один індекс. Приклади типів: завдання, оповіщення, користувач, публікації, група, групові чати, розділи, повідомлення розділів і повідомлення членів команди.

    У розкривному списку Фільтрувати за типом відображаються перші десять типів, пов’язаних із вашими результатами пошуку. Після вибору типу здійснюється фільтрація результатів пошуку й відображаються лише результати, що відповідають цьому типу. Можна також вибрати декілька типів, щоб відфільтрувати результати пошуку лише за цими типами.

Коли бажаний результат пошуку буде знайдено, можна клацнути назву зворотного переходу, щоб отримати доступ до застосунку, де знаходиться певний результат пошуку.