Докладно про опубліковані віджети

Під час публікування локального віджета в каталозі віджетів, віджет стає опублікованим віджетом. Опублікований віджет відображено в каталозі віджета для всіх користувачів, за винятком тих випадків, коли адміністратор додає дозволи до віджета. Користувач може додати опублікований віджет на сторінку. Якщо опублікований віджет опубліковано повторно, для всіх користувачів, у яких цей віджет є на сторінці, буде відображено оновлений віджет після наступного запуску Infor Ming.le користувачем. Користувач може також оновляти сторінку вручну для відображення оновлень.

Здебільшого у вас немає прав на виконання змін у віджетах, опублікованих іншими користувачами. Але щоб створити локальний віджет, який ви зможете настроїти, можна дублювати опублікований віджет з каталогу віджетів. Після дублювання опублікованого віджета, оновлення, зроблені в опублікованому віджеті, більше не буде відображено.

Адміністратор може вимкнути стандартний віджет. У цьому разі всі опубліковані віджети, засновані на цьому стандартному віджеті, не будуть доступними на сторінках та не буде відображено в каталозі віджетів.

Примітка. 

Для відображення оновленого віджета можливо знадобиться оновити сторінку або перезавантажити Infor Ming.le.