Використання каталогу віджетів

У каталозі віджетів відображено усі віджети, для яких вам надано дозвіл на перегляд. Каталог віджетів містить такі області:

Область Опис
Рядок назви каталогу віджетів Верхній рядок назви. Містить піктограму пошуку та піктограму для закриття каталогу. Якщо існують збереженні подання, відображено розкривний список для вибору збереженого подання, яке необхідно застосувати.
Бокова панель каталогу віджетів Бокова панель містить параметри фільтра та кнопку для швидкого доступу до домашнього подання. У розділі «Категорії» можна вибрати фільтр для конкретної категорії віджета або відобразити нові та оновлені або усі віджети. У розкривному списку «Застосунок» можна фільтрувати на основі залежності застосунку. Бокова панель також містить фільтр за власником, тегами та типом.
Початкове подання «Каталог віджетів»Подання, де відображено рекомендовані віджети, нещодавно створені або оновлені віджети, нещодавно додані віджети та нещодавно використані теги віджетів. Доступ до початкового подання можна отримати, натиснувши кнопку домашньої сторінки на боковій панелі каталогу віджетів. Докладні відомості див. у розділі Використання початкового подання.
Подання каталогу віджетів у вигляді подання списку Список віджетів, який містить відомості про кожний віджет. Список відображено, якщо застосовано фільтр або пошук. Стандартні й опубліковані віджети позначаються міткою. Прокрутіть список вниз до кінця для відображення всіх віджетів.

Активні фільтри та запити пошуку відображено нижче заголовка списку каталогу віджетів, у другому заголовку вище списку. Заголовок також містить розділ пов'язані теги, які можна відобразити за допомогою меню Пов'язані теги. У розділі «Пов'язані теги» відображаються усі теги, які використовуються в отриманих віджетах, які не входять до застосованих фільтрів. Виберіть пов'язаний тег, щоб додати його до застосованих фільтрів.

Заголовок списку каталогу віджетів Заголовок списку містить розкривний список для сортування та кнопку для збереження поточного подання.
Панель відомостей про віджет Клацніть піктограму або назву сторінки, щоб відобразити докладні відомості про віджет.

Якщо віджет було відредаговано, будуть включені ім’я користувача, який запровадив зміну, і дата зміни.

Щоб відкрити каталог віджетів, використовуйте один із таких способів:

  • У рядку назви сторінки клацніть піктограму меню сторінки (…) та виберіть Каталог віджетів.
  • У діалоговому вікні Редагування макета сторінки (див. розділ Редагування сторінки) натисніть Додати віджет.
Примітка. 

Щоб відкрити каталог віджетів для віджетів «Банер», у діалоговому вікні «Редагування макета сторінки» виберіть Додати віджет «Банер».

Примітка. 

Меню Каталог віджетів доступне в меню сторінки тільки, якщо у вас є дозвіл на редагування наразі вибраної сторінки.

Примітка. 

Якщо сторінку опубліковано та у вас є дозвіл на редагування сторінки, в меню сторінки виберіть Редагувати опубліковану сторінку, щоб увімкнути параметр Каталог віджетів.