Використання каталогу сторінок

У каталозі сторінок відображено усі опубліковані та стандартні сторінки, для яких вам надано дозвіл на перегляд. Каталог сторінок містить такі області:

ОбластьОпис
Рядок назви каталогу сторінокВерхній рядок назви. Містить піктограму пошуку та піктограму для закриття каталогу.

Якщо існують збережені подання, буде відображено розкривний список для вибору збереженого подання, яке потрібно застосувати.

Бокова панель каталогу сторінок Бокова панель містить параметри фільтра та кнопку для швидкого доступу до домашнього подання. У розділі «Категорії» можна відобразити нові та оновлені або усі віджети. Бокова панель також містить фільтр за власником та тегами. Якщо функцію Стандартні сторінки увімкнено, також доступний фільтр за типом.
Початкове подання «Каталог сторінок» Подання, де відображено рекомендовані сторінки, нещодавно створені або оновлені сторінки, нещодавно додані сторінки та нещодавно використані теги сторінок. Доступ до початкового подання можна отримати, натиснувши кнопку домашньої сторінки на боковій панелі каталогу сторінок Докладні відомості див. у розділі Використання початкового подання.
Подання каталогу сторінок у вигляді подання спискуСписок опублікованих сторінок, який відображено як картки сторінок та який містить відомості про сторінку.

Прокрутіть список вниз до кінця для відображення всіх сторінок. Список відображається, якщо застосовано фільтр або пошук.

Активні фільтри та запити пошуку відображено нижче заголовка списку каталогу сторінок, у другому заголовку вище списку. Заголовок також містить розділ «Пов’язані теги», які можна відобразити за допомогою меню Пов'язані теги. У розділі «Пов'язані теги» відображаються усі теги, які використовуються в отриманих віджетах, які не входять до застосованих фільтрів. Виберіть пов'язаний тег, щоб додати його до застосованих фільтрів.

Заголовок списку каталогу сторінок Заголовок списку містить розкривний список для сортування та кнопку для збереження поточного подання.
Панель відомостей про сторінку Клацніть назву сторінки, щоб відобразити докладні відомості про сторінку.

Щоб відкрити каталог сторінок, використовуйте один із таких способів:

  • У рядку назви сторінки клацніть піктограму меню сторінки (…) та виберіть Каталог сторінок.
  • На сторінці Вас вітає Infor Ming.le! виберіть Каталог сторінок.
Примітка. 

Параметр меню Каталог сторінок доступний в меню тільки, якщо вам надано дозвіл на відкриття каталогу сторінок.